drukarka hp laserjet p1005

Niedroga i niezawodna drukarka do domu oraz małego biura – HP LaserJet P1005

Do podstawowych urządzeń i akcesoriów komputerowych zalicza się drukarka. Poszukując drukarki do użytku domowego lub małego biura, możemy spotkać się z wieloma modelami, które będą różnić się nie tylko ceną, ale także istotniejszymi parametrami. W zależności od potrzeb użytkownika, w ofercie większości sklepów z tego typu urządzeniami do naszej dyspozycji będą urządzenia laserowe lub atramentowe. Jeżeli nie zależy nam na druku w kolorze, to ciekawą propozycję na niedrogą i niezawodną drukarkę do domu i małego biura oferuje firma HP.

Monochromatyczna drukarka laserowa HP LaserJet P1005 to urządzenie, które jest rekomendowane przez wielu użytkowników szczególnie za wysoką jakość druku w czerni (1200 x 1200 dpi) oraz jej prędkość — do 14 str./min. Spośród kolejnych zalet drukarki wyróżnia się także prostą i szybką konfigurację oraz ekonomiczny druk, dzięki kasetom z tonerem hp laserjet p1005.

Tego typu drukarki laserowe są również wybierane ze względu na brak problemu z zaschniętymi głowicami, który może wystąpić w drukarkach atramentowych przy dłuższej przerwie w korzystaniu z urządzenia.

Komfort pracy

Drukarka laserowa HP LaserJet P1005 wyposażona w podajnik na 150 arkuszy pozwala na komfortowe drukowanie większej ilości dokumentów, bez konieczności częstego uzupełniania papieru. Urządzenie charakteryzujące się małymi gabarytami o wymiarach 347 × 224 × 194 mm oraz wadze ok. 4,7 kg jesteśmy w stanie umieścić nawet na biurku, tuż obok komputera.

Dla kogo drukarka HP LaserJet P1005?

Ze względu na niskie koszta związane z zakupem tej drukarki oraz jej eksploatacją, będzie ona odpowiednim wyborem dla wszystkich osób, którym zależy na prostym i niezawodnym urządzeniu do drukowania czarno-białych dokumentów. Prosty, a zarazem elegancki wygląd drukarki sprawia, że będzie ona się dobrze prezentować w każdym pomieszczeniu.