Trzy najlepsze drukarki fotograficzne na rynku.

Jaką drukarkę do zdjęć wybrać? Jaka drukarka do zdjęć jest najlepsza? Zapewne zadajesz sobie to pytanie, a ja już śpieszę z odpowiedzią. Jeżeli poszukujesz drukarki fotograficznej do 500 złoty to jedną z najlepszych dostępnych na rynku drukarek jest atramentowa drukarka do zdjęć Canon Pixma TS5351, która to jest drukarką do zdjęć z funkcją skanera. 

Zapewnia kolorowe wydruki w rozdzielczości 4800 x 1200 dpi, a przede wszystkim jest to urządzenie wielofunkcyjne, które bardzo łatwo można sparować z telefonem czy tabletem przy pomocy Wi-Fi. Co więcej dzięki aplikacji mobilnej Canon PRINT można drukować treści bezpośrednio z serwisów takich jak Google Drive i OneDrive, oraz z serwisów społecznościowych na przykład z Facebooka. Drukarka posiada podajnik z pojemnością na sto arkuszy, oraz umożliwia automatyczny druk dwustronny.

Co jednak w przypadku gdy szukamy dobrej przenośnej drukarki do zdjęć? Jedną z lepszych drukarek jest mała drukarka do zdjęć Polaroid HI-PRINT Pocket Printer, która umożliwia automatyczny druk na fotograficznym papierze samoprzylepnym prosto z ekranu telefonu.

Wydrukowane zdjęcia są mniej więcej w rozmiarze karty kredytowej, dzięki czemu takie zdjęcia można zawsze trzymać przy sobie. Niesamowitą opcją jest fakt, że w niecałą minutę ta drukarka drukuje całkowicie wodoodporne zdjęcia/naklejki.

W przypadku, w którym posiadasz większy budżet na kupno drukarki jedną z najlepszych opcji jest drukarka Epson L805, która to posiada możliwość druku fotograficznego w kilku formatach. Jest ona zaopatrzona w system sześciu kolorów dzięki czemu wiernie odwzorowuje zdjęcie, które ma wydrukować.

Ciekawą sprawą jest fakt, że szybkość druku fotografii 10 x 15 cm zajmuje jedynie 12 sekund. Bez problemowo także odsługuje ona druk przewodowy przy uczestnictwie USB 2.0, oraz bezprzewodowy przy uczestnictwie Wi-Fi.