HP Deskjet Ink Advantage 3545 – urządzenie wielofunkcyjne idealne do domowego użytku

HP Deskjet Ink Advantage 3545 to propozycja dla osób, które potrzebują większej intuicyjności i wygody użytkowania drukarki. Idealnie sprawdzi się w domowych warunkach na potrzeby prywatne, jak i w mniejszym biurze. Doskonale sprawdza się zarówno przy druku monochromatyczny jak i kolorowym. Ten drukarski mini kombajn wstrzelił się idealnie w segment średniej klasy produktów, oferując opcje z klasy premium.

Urządzenie 3w1, czyli All-in-one

hp deskjet 3545Propozycja urządzenia wielofunkcyjnego od firmy HP przypadnie do gustu osobom, które wymagają od swojej drukarki szybkiej i wydajnej pracy. Co więcej, urządzenie posiada opcję skanowania i kserowania co czyni go osobistą kserokopiarką.
Na wstępie warto wspomnieć, że w skład urządzenia wchodzą trzy funkcje. Po pierwsze funkcja drukowania. Drukarka atramentowa zapewnia wysokiej jakości druk, zarówno w kolorze, jak i czerni i bieli. Rozdzielczość druku kolorowego wynosi, aż 4800×1200 dpi dzięki czemu, wydrukowane zdjęcia będą świetnie się prezentować. Druk mono pozwala natomiast na rozdzielczość 1200×600 dpi, co gwarantuje ostrość czcionki w najbardziej skomplikowanych dokumentach. W kwestii prędkości druku HP 3545 – zobacz najlepsze tusze, osiąga całkiem niezłe wyniki. Otóż prędkość drukowania w mono to 21 stron na minutę i analogicznie do kolorowego druku – 17 stron na minutę.

Skaner wbudowany w urządzenie to klasyka tego typu urządzeń. Pozwala na dokładny skan zdjęć i dokumentów. Zeskanowane materiały można zapisać w najpopularniejszych formatach jak PDF, BMP, PNG, TIF i JPG. Dodatkową opcją jest bezpośrednie skanowanie do wiadomości e-mail. Znacząco skraca to czas potrzebny na wysłanie poczty z załącznikiem.
Kopiarka urządzenia od HP, przeznaczona jest zdecydowanie do dokumentacji. Rozdzielczość kserowania jest na identycznym poziomie jak przy druku mono. Ciekawostką jest to, że pozwala na kopiowanie wielokrotne, aż do 50 stron.
Obsługę drukarki wspomaga wbudowany panel LCD, na którym wyświetlają się wszystkie niezbędne opcje.

Działanie w chmurze

Technologie HP ePrint1, Apple® AirPrint™ umożliwiają bezprzewodowy druk, z każdego urządzenia. Może to być komputer, smartfon lub tablet. Dzięki temu urządzenie można postawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu bez konieczności łączenia jej za pomocą kabla USB.