Canon PIXMA MG3650S: parametry drukarki 3 w 1 z Wi-Fi

Skaner, kopiarka, drukarka to jedynie podstawowe funkcje produktu, jakim jest urządzenie wielofunkcyjne canon pixma mg3650s. Model wyposażony jest w WiFi, aplikacje mobilne oraz inne udogodnienia, które wspierają w codziennych czynnościach. Jakie są parametry tego produktu i kiedy warto się w niego zaopatrzyć? Odpowiedź znajdziesz w tekście tego artykułu.

Czym Canon PIXMA MG3650S wyróżnia się na rynku drukarek?

Canon pixma mg3650s spośród innych urządzeń wyróżnia się swoją kompaktowością oraz mnogością dostępnych funkcjonalności. Nie brakuje tutaj właściwie niczego, co pozwoliłoby na wykorzystanie potencjału smartfona i nowoczesnych rozwiązań takich jak chmury.

Jest to model, który bez problemu zmieści się na domowym biurku. Obsługiwane są takie formaty papieru jak a4, a5, B5, DL i koperta listowa. Papier podawany jest na tacce, ale dzieje się to od przodu, co sprawia, że nie musimy nawet wstawać, aby włożyć papier do podajnika. Mieści się w nim 100 arkuszy. Szybkość druku oferowana przez to urządzenie to około 6 stron na minutę w kolorze oraz 10 stron na minutę w czerni.

Z urządzeniem bezproblemowo można łączyć się przez WiFi, a także aplikacje mobilne dostarczone przez firmę Canon. Łączność obejmuje również porty USB 2.0.

Ile kosztuje urządzenie wielofunkcyjne canon pixma mg3650s?

Canon pixma mg3650s jest to drukarka atramentowa, dlatego trzeba pamiętać że wstępna inwestycja będzie niska, ale koszty będą odzwierciedlone w zakupionych kartridżach. Producent w ramach reklamy do produktu dołącza tusze, które mają wartość kilkuset złotych.

Tusz, który pozwoli na jeszcze większą wydajność i ekonomię

Wielokrotnie w trakcie pracy ze zdjęciami, kolarzami innymi kolorowymi kreacjami, zdarza się że wyczerpie się jeden z tuszy. Brakujący kolor można uzyskać wyposażając się w kasety XL, które zastępują kasety FINE. Ich zaletą jest to, że brakujący kolor można wytworzyć mieszając ze sobą inne. Na uwagę zasługuje też ich pojemność, która pozwala zaoszczędzić około 5% kosztów na atramencie. Pojedyncza kaseta XL to nawet 600 stron dokumentów w czerni, z kolei w kolorze to 400 stron A4.